Loader
330
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-330,bridge-core-2.9.0,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-27.4,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6

Хемодијализа

Не дозволувајте вашата состојба да ве спречи да го истражувате светот.

Дијагностички Преглед

Тестови кои создаваат можност за порана и попрецизна дијагноза

Биохемиска Лабораторија

Diamed обезбедува навремени, точни резултати за подобрена грижа за пациентите.

Пациентите на прво место

Познавањето на нивото на задоволство на клиентите е важно за подобрување и обезбедување на квалитетни здравствени услуги. Во клиничката лабораторија, следењето на задоволството на клиентите е важен показател за системот за управување со квалитет и се бара од меѓународните лабораториски стандарди.

Квалификувани доктори

Квалификувани здравствени работници со големо искуство и пракса, обучени за нови, точни, ефективни и безбедни методи на дијагноза и третман.

Работно Време

Лабораторија

ПОНЕДЕЛНИК
07:30 - 19:30
ВТОРНИК
07:30 - 19:30
СРЕДА
07:30 - 19:30
ЧЕТВРТОК
07:30 - 19:30
ПЕТОК
07:30 - 19:30
САБOTA
07:30 - 13:30

Дијализа

ПОНЕДЕЛНИК
06:30 - 00:30
ВТОРНИК
06:30 - 18:30
СРЕДА
06:30 - 00:30
ЧЕТВРТОК
06:30 - 18:30
ПЕТОК
06:30 - 00:30
САБОТА
06:30 - 18:30
Ние се грижиме за вас

Користејќи ги сите достапни средства на модерната медицина, третирајте го секој пациент како член на семејството - со почит, деликатно, со љубов.

Квалитетна услуга

Совесна грижа за вашето здравје, квалификуван пристап кон лекување и дијагностицирање во удобна и удобна средина на нашиот центар.

Закажете си преглед онлајн

Брзо, Едноставно и без непотребни чекања. Закажете го вашиот термин за преглед преку нашата контакт форма.

Лидери во нашиот сектор

Современи дијагностички методи, вклучувајќи стандарден сет на алатки и нови напредни медицински технологии, кои се ефективна алатка во рацете на нашите лекари.

10000

Задоволни клиенти

11

години

52

услуги

120

донации крв

Нашиот тим

Професионален тим со долгогодишно искуство кој ќе се грижи за вас
s2
Спец. Д-р.Елена Бабаљ Бансколиева
Специјалист по интерна медицина, Субспецијалист по нефрологија
dr-pecko
Спец. Д-р Пецко Десоски
Специјалист по Медицинска биохемија
s4
Д-р. Катерина Спасеска Ѓуровска
Доктор по општа медицина, менаџер за квалитет
s3
Спец. Д-р. Јулија Даниловска Саздова
Специјалист по интерна медицина
s5
Д-р. Марко Илиевски
Доктор по општа медицина, доктор на дијализа
Секогаш таму да се грижиме за вас.

Контактирајте не

  Рекоа за нас

  Закажено по термин, навремено. Презадоволен.

  Зоран Китановски

  s

  Би благодарам за беспрекорната услуга и брзите резултати.

  Марија Митрова