Loader
Контакт
22
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22,bridge-core-2.9.0,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-27.4,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-22

Ние се грижиме за вас.

Контактирајте не

  Диамед, Скопје

  Можете да не контактирате по телефон на +389 02 203 3530 или со користење на контакт формата подолу. Ако го користите формуларот, еден од нашите вработени ќе ве контактира што е можно поскоро.

  02 20 33 530

  Телефон

  075 210 842

  Мобилен

  Gjorche Petrov 23

  Skopje, 1000

  dmed-pult@dmed-healthcare.com

  Е-Маил

  s